Menu podręczne

Produkty w promocji

Pracownik administracyjno-biurowy

Praca na pełny etat

Zakres obowiązków:

- obsługa sekretariatu,
- prowadzenie dokumentacji kadrowej i akt osobowych pracowników,
- wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie płacowo-kadrowym,
- rozliczanie godzin pracowników,
- sporządzanie deklaracji PFRON oraz sprawozdań na potrzeby GUS,
- współpraca z działem BHP i księgowością.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe,
- dobra znajomość obsługi komputera,
- dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Mile widziana znajomość przepisów prawa pracy, języków obcych (angielski, niemiecki), prawo jazdy kat.B.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- możliwość doskonalenia zawodowego,
- wynagrodzenie do uzgodnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:

sekretariat@askopapier.com.pl
lub
kontakt telefoniczny tel.77 448 67 00

Jesteśmy na Facebook'u

Góra strony   |    Drukuj