Menu podręczne

Produkty w promocji

Specjalista do spraw zatrudnienia i płac

Głuchołaskie Zakłady Papiernicze Sp. z o.o. w Głuchołazach zatrudnią w siedzibie Zarządu Spółki specjalistę ds. zatrudnienia i płac.

1.     Opis stanowiska

§         Sporządzanie list płac i kontrola dokumentacji niezbędnej
do naliczania  wynagrodzeń pracowników i zleceniobiorców,

§         Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT  GUS oraz danych do PFRON,

§         Przygotowywanie dokumentów kadrowych oraz wystawianie
zaświadczeń o zarobkach,

§         Rozliczanie czasu pracy w systemie RCP ,

§         Przygotowywanie i archiwizowanie dokumentacji kadrowo-płacowej,

§         Kontakt z ZUS,

§         Obsługa systemu kadrowo-płacowego (Optima Comarch)
oraz programu płatnik,

§         Przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązaniem, przebiegiem i
ustaniem stosunku pracy.

2.     Wymagania

§         Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym (mile widziane uprawnienia
do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych ),

§         Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

§         Praktyczna wiedza i  znajomość zagadnień prawa pracy, ZUS i PDOF,

§         Umiejętność sprawnego przygotowania dokumentacji rozliczania
wynagrodzeń,

§         Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu,

§         Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),

§         Terminowość i dokładność,

§         Prawo jazdy kat. B – wskazane.

3.     Oferujemy

§         Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

§         Możliwość doskonalenia zawodowego,

§         Wynagrodzenie do uzgodnienia .

Osoby zainteresowanie i spełniające powyższe warunki prosimy o kontakt na adres email: gzp@gzp.com.pl

Góra strony   |    Drukuj